_________________________________________________________________________


TENTO BLOG JE NEAKTIVNÍ

_________________________________________________________________________


NAVŠTIVTE BLOGY/WEBY:

Pokus o blogový magazín. Na stránkách naleznete rubriky Technologie, Zajímavosti, Hry, Filmy a Seriály, Zábava a všemi oblíbená Škola


Znovu se rozjíždějící blog o výdělkových stránkách aneb Jak si jednoduše přivydělat na internetu


Filmové a seriálové hlášky v obrázkovém stylu


Web o seriálu Teen wolf - informace, videa, celé epizody ke stažení a online atd.


_________________________________________________________________________

Únor 2014

Blogger: Šablony pro zábavní weby/blogy

12. února 2014 v 0:27 | Blur |  Blogování
Menší výběr šablon pro blogger (blogspot blogy), které se hodí pro zábavní weby, které zveřejňují články skládající se převážně z obrázků. Tyto šablony jsou pro tento typ webů přizpůsobené.

Tento vzhled obsahuje horizontální menu ("vyjížděcí", "stupňovité"), tlačítko zobrazení náhodného příspěvku, tlačítko sociálních sítí. Obrázky v každém příspěvku se přizpůsobí velikosti prostoru bez deformace, u každého příspěvku zde jsou tlačítka pro sdílení a hodnocení pomocí hvězdiček. Gadgety po stranách a v zápatí si můžete libovolně nastavovat. Vzhled je připravený i pro případné reklamy (viz. obrázek)


Hlášky z filmu Frozen (Ledové království)

11. února 2014 v 22:46 | Blur |  Seriály a Filmy
Navzdory mému věku (20 let) jsem si nesmírně oblíbila novou pohádku od Disney Frozen neboli Ledové Království. Některé hlášky opravdu stojí za to:

Tahle hláška se stala na internetu tak trochu hitem, často se objevuje i na různých facebookových stránkách. Prezentuje se to jako první rozumný člověk, kterému přijde divné si vzít někoho, koho jste zrovna potkali, jak je u pohádkových princezen zvykem. Elsa tedy může být vnímána jako velmi moudře smýšlející žena.
© 2011-2015